CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

KORDİNAMİK ISI SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ 2013 yılında Isparta şehrinde kurulmuştur. Şirketimiz 2500m² (metrekare) kapalı alanda hizmet vermektedir. Şirketimiz kısa sürede yüksek nitelikli uzmanları bir araya getirip, dünya standartlarına göre kaliteli ürünlerin imalatını gerçekleştirmiştir. Katı yakıtlı kalorifer kazanları, yıllardır uzmanlarımız tarafından geliştirilen en son yüksek teknoloji yardımıyla üretilmektedir. Bu uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyim süreci içerisinde, katı yakıtlı kalorifer kazanlarının imalatında büyük bir atılım yapılmıştır.

Şirketimiz kuruluş tarihinden bu yana 11 farklı ürün çeşidi ile yüksek teknolojili ürün üretmektedir. Şirketimiz katı yakıtlı kalorifer kazanı üzerinde tecrübeler neticesinde en ekonomik, son derece teknolojik, yüksek verimli otomatik yüklemeli ve 5 geçişli kalorifer kazanları üretmektedir.     

Şirketimiz Türkiye iç pazarlarında lider bir firma olup, üretim kapasitesini genişletmekte ve Dünya pazarında lider olmayı hedeflemektedir.

KORDİNAMİK ISI SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ çalışmalarında müşteri ihtiyaçlarına ve taleplerine göre yönelip, kazan sistemleri seçiminde değerlendirme ve danışmanlık hizmetinde sağlamaktadır. Firmamız her zaman kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını ilke edinmiştir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir. Bu değişmez prensibiyle çalışan KORDİNAMİK ISI SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

SAYGILARIMIZLA

KORDİNAMİK ISI SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Üste Çık